Rolety Warszawa

O Firmie

Rolety Decora

Inne Produkty

Tkaniny

Zamówienie

Porady

Współpraca

Kontakt

 

ROLETY UNI

 

Rolety UNI osłonięte są owalną kasetą i poruszają się wzdłuż płaskich prowadnic.

 

Aluminiowa kaseta przykręcana jest do listwy przyszybowej, a prowadnice przytrzymują tkaninę bezpośrednio przy szybie. Dzięki montowaniu w świetle szyby roleta płasko przylega do ramy i idealnie komponuje się z oknem.

 

Automatyczny hamulec, w który wyposażony jest system UNI, umożliwia zatrzymanie tkaniny w dowolnym położeniu.

 

Rolety systemu UNI dostępne są w bogatej kolorystyce: biel, brąz, anoda, wiśnia, mahoń, orzech i trzy odcienie dębu. Umożliwia to dopasowanie obudowy rolety do każdego okna, oddając jego barwę i strukturę.

Powiększ zdjęcie...

 

 

ROLETY DECORA

To nowe rozwiązanie do okien PCV i drewnianych. Dzięki mocowaniu za pomocą specjalnych taśm unikamy wiercenia otworów w oknach. Taśmy są na tyle mocne, że utrzymują kasetę przez wiele lat, a jednocześnie są łatwe do usunięcia kiedy zdecydujemy się zdjąć roletę – na ramie nie pozostają absolutnie żadne ślady.

 

 Rolety Decora wykonane są z elastycznego PCV dzięki czemu są lekkie, odporne na uszkodzenia mechaniczne, odpryski i wilgoć. 

 

 Prowadnice boczne utrzymują tkaninę przy szybie na każdej wysokości rozwinięcia, dzięki czemu możemy swobodnie uchylać okno, a ruchy powietrza nie poruszają tkaniny. 

 

 Rolety wyposażono w hamulec, nie ma więc konieczności blokowania łańcuszka – tkanina zostaje automatycznie zatrzymana na wybranej wysokości.

 

Powrót do strony głównej

 

wykonanie: Flintstudio © 2007