O Firmie

Rolety Decora

Inne Produkty

Tkaniny

Zamówienie

Porady

Współpraca

Kontakt

 

 

 

rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące przeznaczone są do wszystkich rodzajów okien. Zaletą tego produktu jest uniwersalność montażu: do okien, ścian, wnęk okiennych, sufitów. Bez kaset i prowadnic, nadają wnętrzu lekkość i prostotę, wykończone falbanami tworzą przytulną atmosferę. Automatyczny hamulec zatrzymuje roletę w dowolnym położeniu, bez konieczności przypinania łańcuszka sterującego. Istnieje możliwość zastosowania magnesów trzymających dolną belkę.

 

 

 

 

rolety dachowe

Do okien połaciowych proponujemy system ze specjalnym mechanizmem sprężynowym. Dzięki niemu materiał na skośnym oknie jest cały czas naprężony. Roletę zwijamy i rozwijamy za pomocą uchwytu umieszczonego na dolnej belce. Rolety dachowe montowane są w obudowach koloru anody i drewnopodobnych – zbliżonych do barwy okien.

 

 

 

 

 

 

żaluzje pionowe (wertikale)

Żaluzje pionowe, popularnie zwane wertikalami, to jedna z najczęściej stosowanych osłon okiennych do biur. Wertikal to połączone ze sobą pionowe pasy impregnowanego materiału, sterowane przy pomocy łańcuszka kulkowego.

Zaletą systemu, jest duża możliwość regulacji – paski można przesuwać w dowolnym kierunku, jak i swobodnie zmieniać ich kąt nachylenia. Dzięki temu, o każdej porze dnia jesteśmy poza uciążliwymi promieniami słońca, a w pomieszczeniu wciąż jest jasno.

 

Wertical idealnie sprawdza się na dużych powierzchniach okiennych. Może być też stosowany do oddzielania pomieszczeń i zasłaniania wnęk. Szeroki wybór materiałów i wygodna obsługa czynią ten system niezwykle popularnym.

 

 

 

moskitiery

Moskitiery to gęste siatki zakładane w oknach dla ochrony przed owadami.

Najprostszym i najbardziej popularnym rozwiązaniem są moskitiery ramkowe – to na stałe rozpięte siatki na ramkach wielkości poszczególnych okien. Mocowane są za pomocą specjalnych zapinek, co sprawia, że w każdej chwili można je łatwo założyć albo zdemontować. Zapinki w żaden sposób nie uszkadzają okien – nie wymagają otworów, a po zdjęciu moskitiery (np. na zimę) nie pozostaje najmniejszy ślad.

 

W naszej ofercie są także moskitiery w kasetach zwijane do góry, bądź na boki.

 

 

 

żaluzje standard

Żaluzje aluminiowe o szerokości listków 25 mm lub 16 mm polecane są do wszystkich typów okien. Oferta obejmuje ponad trzydzieści kolorów. Sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, w kolorze białym, przezroczystym lub zbliżonym do barwy listków. Mocowanie żaluzji jest proste i łatwe do demontażu – co umożliwia sprawne czyszczenie i konserwację. Do okien nowych żaluzje przykręcane są do górnej listwy przyszybowej – elementu wymiennego okna. Dzięki zastosowaniu prowadzeń bocznych lub magnesów, żaluzje zawsze przylegają do szyby.

 

 

 

żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane dodają wnętrzu ciepła i naturalnego klimatu. Dostępne w sześciu kolorach (m.in. mahoń, dąb, wiśnia) dają się doskonale komponować z ramami okien, meblami, czy parkietem. W ofercie są dwie szerokości listków: standardowa 25 mm oraz szersza 50 mm stosowana głównie na dużych powierzchniach (np. witryny sklepowe). Żaluzje sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, do nowych okien przykręcane są do górnej listwy przyszybowej.

 

 

 

żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe o szerokości listków 25 mm, są lżejsze od tradycyjnych żaluzji drewnianych. Bambus ma doskonałe właściwości, jest odporny zarówno na silne promieniowanie słoneczne, jak i na wilgoć. Odpowiednio lakierowane i zabezpieczane listki gwarantują stałość kolorów. Żaluzje sterowane są za pomocą pokrętła i sznurka, mocowane zaś wkrętami do górnej listwy przyszybowej. Dostępne są w sześciu kolorach, świetnie komponujących się z oknami drewnianymi.

 

 

 

plisy

Plisy to rozwiązanie łączące cechy rolet i żaluzji. System ten zrobiony jest ze specjalnej cienkiej tkaniny składającej się w harmonijkę.

Zamontowane na dwóch żyłkach mogą być zsuwane zarówno z góry jak i z dołu, tkaninę można też rozciągnąć na dowolnej wysokości okna.

Plisy to idealne rozwiązanie na okna o nietypowych kształtach. Za pomocą tego systemu można zasłonić okna zarówno w kształcie trójkąta, trapezu, jak i półokręgu.

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej

 

wykonanie: Flintstudio © 2007